З 90-річним ювілеєм привітали жительку села Якушинці

10.10.18

10 жовтня голова районної ради Сергій Сітарський, голова районної державної адміністрації Михайло Демченко та голова районної організації ветеранів України Петро Василинич привітали із 90-річним ювілеєм жительку села Якушинці Гончар Ніну Феодосіївну.

Життєвий шлях іменинниці був тернистим. Довелося пережити голодомор 1932-1933 рр., Другу світову війну 1941-1945 рр. Та не дивлячись на всі життєві виклики, ювілярка зберегла в своїй душі доброту і любов, якими і донині ділиться з родиною та односельчанами. Завжди усміхнена і привітна. Ніна Феодосіївна пропрацювала 43 роки швеєю. Виростила доньку і сина. Тішиться 4-ма онуками та 6-ма правнуками.  

За багаторічну сумлінну працю та з нагоди ювілею Ніні Феодосіївні вручено Грамоту райдержадміністрації та районної ради і грошову винагороду.

Гості щиро віншували довгожительку квітами, подарунками та бажали цій сильній жінці міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку та тепла, Божого благословення, життєвого оптимізму, бадьорості духу, любові та підтримки від родини й ще довгих років життя.

Дякуючи гостям за вітання, іменинниця сказала, що любов до людей та праці дарує довголіття.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація