З 90-річним ювілеєм привітали жительку села Сосонка

11.12.19

7 грудня свій 90-річний ювілей відзначила жителька села Сосонка Варвара Василівна Турчик. Із цією визначною подією її завітали привітати голова районної ради Сергій Сітарський, депутат Вінницької районної ради Михайло Демченко, очільник районної ветеранської організації Петро Василинич та депутат сільської ради, завідувачка бібліотекою Тетяна Веприцька.

Багата на всілякі події була доля Варвари Василівни. Випало її пережити часи голодоморів, воєнного лихоліття, повоєнної відбудови народного господарства. В 15 років, по смерті матері, на її руках залишилися малолітні брат і сестра. Чимало зусиль довелося докласти подолянці аби їх зростити, дати путівки в життя. Корінна сосончанка все своє життя вона віддала нелегкій колгоспній праці.

В.В.Турчик разом з чоловіком проживають у подружньому житті більше 60-ти років, пройшли усі життєві труднощі та випробовування, виховали чотирьох дітей, та дочекались чотирьох онуків. Є гарним взірцем того, що називається справжнім коханням та подружньою вірністю.

Ювілярці  подякували за проявлену мужність і героїзм у роки війни, за невтомну працю у післявоєнний час, подарували Грамоту райдержадміністрації та районної ради і грошову винагороду та побажали міцного здоров’я, бадьорості, злагоди в оселі. А також зичили відзначати у колі рідних і друзів ще й 100-ий ювілей.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація