З 90-річним ювілеєм привітали жительку села Бохоники

25.05.18

25 травня свій 90-річний ювілей відзначила жителька села Бохоники – Ганна Захарівна Курдецька.

Привітати ювіляршу із поважною датою завітали депутат Вінницької обласної Ради Олександр Масленніков, голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, Бохоницький сільський голова Ігор Савчук, секретар сільської ради Катерина Бортновська, голова Вінницької районної організації ветеранв України Петро Василинич.

Гості щиро віншували довгожительку квітами, подарунками та бажали цій сильній жінці міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку та тепла, Божого благословення, життєвого оптимізму, бадьорості духу, любові та підтримки від чималої родини й ще довгих років життя. Приєднуючись до побажань депутат обласної Ради вручив ювілярші подарунок у вигляді грошової винагороди. 

Ганна Захарівна жителька с. Бохоники, народилася у далекому 1928 році. Багата на всілякі події доля ювілярки. За 90 років пережила чимало: все своє життя присвятила сім’ї та роботі, має за плечима 40 років стажу ланкової в місцевому колгоспі. Разом з чоловіком виховала трьох дітей, а сьогодні  виховує онуків та радіє правнукам. 

Сама ж іменниця раділа гостям і дякувала за увагу до неї та теплі слова привітань. Вона із задоволенням розповідала про своє життя та поділися секретом довголіття, зазначивши що весь вік працювала на землі і робила людям лише добро. Саме завдяки цьому Бог і подарував їй щастя дожити до такого поважного віку, виростити трьох дітей та радіти разом з чоловіком внукам і правнукам.

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація