90 - це не вік, це багатство! Довгожительку села Агрономічне привітали з ювілеєм

25.03.19

24 березня, свій славний 90-ий ювілей відзначила знана та поважна людина, жителька села Агрономічне – Лимар Лідія Харитонівна. У цей святковий день зі щирими побажаннями, вітаннями, подарунками до неї на гостину завітали голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, Агрономічний сільський голова Олег Шулікін та голова районної ветеранської організації Петро Василинич, голова Агрономічненської первинної організації ветеранів Валентина Зіміна з представниками організації Ніною Ходацькою та Йосипом Слободянюком.

90 років - це мить в історичному масштабі, а для людини - це поважний ювілей та визначна життєва дата, подарована Богом для пізнання навколишнього світу, набуття мудрості, створення родини, виховання дітей та праці на благо держави.

Гості щиро вітали іменинницю, бажали довгих років життя, оптимізму та бадьорості духу, адже, довгожителі - це історія нашого краю з життєвою мудрістю, багатим досвідом, незламними рисами характеру в часи воєнного лихоліття та труднощів післявоєнної відбудови. Дякували за невтомну працю, стійкість, мудрість, за те, що віддавала часточку своєї душі і серця заради кращого життя. Окрім приємних та гарних слів, ювілярці презентували грамоту районної ради, районної державної адміністрації та районної організації ветеранів та грошову винагороду. Отримала подарунки іменинниця і від сільської ради.

Голова районної ради звернувся до ювілярки зі щирими словами вітання та подяки за невтомну працю, життєву стійкість та мудрість: «Бажаю Вам та Вашій великій родині міцного здоров’я, щастя, радості, благополуччя та ще довгих років життя». 

Життєвий шлях Лідії Харитонівни був нелегким, але в той же час бурхливим та насиченим. Народилась в селі Христинівка Христинівського району Черкаської області. Пережила важкі довоєнні, воєнні та повоєнні роки, пройшла голодомори, арешт. Рано з життя пішла мати, потім помер рідний брат, і вона залишилась з батьком. Батько згодом одружився, але рідної матері всеодно не вистачало. Село Христивніка в часи війни була великим транспортним вузлом, тому його мешканцям довелось з перших днів і протягом всієї війни пережити численні бомбування. Іменинниця дуже яскраво пам’ятає всі ці важки часи, постійно розповідає про ті події своїм дітям та онукам. Свій трудовий шлях Лідія Харитонівна розпочала на Христинівському ОРСІ, після завершення Київського технікуму, де здобула спеціальність «Бухгалтер». В 1966 році переїхала до Агрономічного, де спочатку працювала бухгалтером, а потім 15 років до виходу на пенсію очолювала місцеве відділення Укрпошти. Після виходу на пенсію ювілярша не завершила свою трудову діяльність, постійно підробляючи на різних тимчасових роботах, аби допомогти своїй родині. Разом з чоловіком, Лимаром Федором Михайловичем, іменинниця виховала сина та дочку, а зараз ще дарує свою любов та увагу трьом онукам та правнучці. На жаль, онуки та правнучка на знали дідуся-фронтовика, оскільки чоловік Лідії Харитонівни, інвалід Другої світової війни помер 25 років тому. 

Не дивлячись на всі випробування долі, ювілярша живе і радіє кожному дню, даруючи своїй родині любов, тепло та передаючи життєвий досвід.  

Отже, ще раз вітаємо ювіляршу та її родину з таким святом, бажаємо всім здоров’я, благополуччя та процвітання. І нехай Господь дарує можливість зустріти ще не один день народження і не один ювілей в колі найближчих та найрідніших з усмішкою, наснагою та оптимізмом.

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація