З 90-річчям вітали жительку села Вінницькі Хутори!

12.02.19

Днями, а саме, 08 лютого, свій славний 90-ий ювілей мудрості та багатого життєвого досвіду відзначила сумлінна та відповідальна працівниця, жителька села Вінницькі Хутори – Павліна Михайлівна Кравець. Не зважаючи на такий поважний вік, ювілярка зберегла ясність пам’яті та мудрість, усміхнена і привітна, вражає своєю щирістю, добротою та життєрадісністю. У гостинну оселю ювілярки привітати прийшли заступник голови Вінницької районної ради Олексій Плакида, голова районної ветеранської організації Петро Василинич та очільник Вінницько-Хутірської громади Валерій Кравченко. Вітати довгожительку зібралась і її численна дружня родина: рідна сестра, дочки, онуки та правнуки. Мати трьох дочок, бабуся семи внуків, девятьох правнуків чекала на гостей та із задоволенням спілкувалась з ними в день славного свята.

Гості щиро віншували довгожительку квітами, подарунками та бажали цій сильній жінці міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку та тепла, Божого благословення, життєвого оптимізму, бадьорості духу, любові та підтримки від чималої родини й ще довгих років життя. Адже, довгожителі - це історія нашого краю з життєвою мудрістю, багатим досвідом, незламними рисами характеру в часи воєнного лихоліття та труднощів післявоєнної відбудови.Дякували за невтомну працю, стійкість, мудрість, за те, що віддавала часточку своєї душі і серця заради кращого життя. Окрім приємних та гарних слів, ювілярці презентували грамоту районної ради, районної державної адміністрації та районної організації ветеранів та грошову винагороду. Аналогічні дарунки Павліна Михайлівна отримала і від сільської ради.

Війна, голодомори... Усе це добре пам’ятає Павліна Михайлівна. Все своє нелегке життя, пригадує, доводилось тяжко працювати. Народилась і розпочала свій трудовий шлях в селі Жабелівка Вінницького району, де одружилась, народила дочок та сумлінно працювала в місцевому колгоспі в ланці. Потім доля склалась так, що родина Кравців переїхала до Вінницьких Хуторів, де і залишилась жити і працювати. За трирічну сумлінну роботу в колгоспній ланці отримала земельну ділянку та розпочала будівництво власної оселі. На жаль, чоловік рано пішов з життя, але сильна духом Павліна Михайлівна витримала всі труднощі і допомогала трьом дочкам будувати власні долі, працювала та бавила онуків.

Сьогодні іменинниця віддає свою любов не тільки онукам, але й правнукам, яких має чимало, аж дев’ять. Нещодавно на долю жінки випало чергове тяжке випробування - перелом бедра, який тепер заважає самостійно пересуватись. Але, попри все, Павліна Михайлівна зберігає оптимізм, силу волі та не втомлюється дарувати свою любов, ніжність  та ділитися досвідом із своїми рідними та близькими, які, в свою чергу, віддячують їй увагою, підтримкою та любов’ю.    

Ще раз вітаємо ювіляршу та її родину з таким святом, бажаємо здоров’я, благополуччя та процвітання. І нехай Господь дарує можливість зустріти ще не один день народження і не один ювілей в колі найближчих та найрідніших з усмішкою, наснагою та оптимізмом.

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація