З 90-річчям привітали жителя селища Стрижавка

30.01.19

Днями, в селищі Стрижавка керівники району привітали з 90-річним ювілеєм знану та поважну людину, жителя селища – Сігізмунда Салецького. У цей святковий день голова районної ради Сергій Сітарський, голова райдержадміністрації Михайло Демченко, Стрижавський селищний голова Таїсія Короленкота голова районної ветеранської організації Петро Василинич зі щирими побажаннями, вітаннями, подарунками завіталидо ювіляра.

Вони щиро віншували довгожителя подарунками та бажали йому міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку та тепла, Божого благословення, життєвого оптимізму, бадьорості духу, любові та підтримки від чималої родини й ще довгих років життя.

Життєвий шлях іменинника був тернистим. Довелося пережити голодомор 1932-1933 рр., Другу світову війну 1941-1945 рр. Та, не дивлячись на всі життєві виклики, ювіляр зберіг у своїй душі доброту і любов, якими і донині ділиться з односельчанами.

Змалечку, ще до війни  та після працював у колгоспі в городній бригаді та на конях до 1954 року. Потім працював на 45 заводі та на підприємстві ЖБК у м.Вінниця майже 30 років. З самого дитинства Сігізмунд Іванович любив землю та працю на ній, яку передав дітям і внукам. Разом із дружиною виховали дві доньки та має 3 онуків.

За багаторічну сумлінну працю та з нагоди ювілею Сігізмунду Івановичу вручено Грамоту райдержадміністрації та районної ради і грошову винагороду.

Дружна родина – це найцінніше багатство ювіляра, любов до рідних у своєму серці він  проніс через усе життя. Тож, можливо, саме в щирості та любові до найрідніших людей і криється секрет його довголіття.

 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація