З 90-літнім ювілеєм привітали жительку села Медвеже Вушко

12.02.18

9 лютого поточного року свій 90-річний ювілей відзначила жителька села Медвеже Вушко – Ромунальда Петрівна Костецька.

Життєвий шлях Ромунальди Петрівни був нелегким та тернистим. Вона вийшла заміж за вдівця, у якого на той час вже було четверо дітей, стала їм матір’ю та пресвятила все своє життя. Пережила важкі повоєнні роки, голодомор, революції, працювала на Подільській дослідній станції. Нажаль, чоловік Ромунальди Петрівни не дожив до такого поважного віку, як вонаНа її важкому життєвому шляху довелося побачити смерть трьох дітей, яких вона ростила та виховувала. На сьогодні, ювілярка має 6 онуків та 12 правнуків.

Привітати ювілярку із поважною датою завітали голова районної ради Сергій Сітарський, голова районної державної адміністрації Михайло Демченко, Медвеже-Вушківський сільський голова Павліна Роздайбіда, голова районної ветеранської організації Петро Василинич, депутат районної ради Тетяна Закревська, родичі та сусіди.

Очільники району побажали ювілярці міцного здоров'я, благополуччя, бадьорості, добра, пошани від людей та уваги від близьких. Подякували за невтомну працю у післявоєнний час та зичили відзначати у широкому колі рідних і друзів ще й своє 100-річчя. Вручили їй грамоту районної державної адміністрації, районної ради і районної організації ветеранів та грошову винагороду.

На адресу ювілярки звучало багато сердечних слів привітань та найкращих побажань.

Ромунальда Петрівна висловила щиру подяку за привітання, теплоту і турботу до людей похилого віку.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація