З 90-літнім ювілеєм привітали жительку села Лаврівка

05.10.18

5 жовтня в селі Лаврівка відзначала 90-річний ювілей сумліна та відповідальна працівниця, поважна та шановна людина, жителька села – Шевчук Анастасія Прокопівна. У цей день її щиро вітали рідні та близькі люди, сусіди, а також голова районної ради Сергій Сітарський, голова районної державної адміністрації Михайло Демченко, депутат районної ради Марія Гудзь, голова районної ветеранської організації Петро Василинич та представник Лаврівської сільської ради.

Життєвий шлях іменинниці був тернистим. Довелося пережити голодомор 932-1933 років, Другу світову війну 1941-1945 років. Та, не дивлячись на всі життєві виклики, ювілярка зберегла в своїй душі доброту і любов, якими і донині ділиться з односельчанами. Завжди усміхнена та привітна. Анастасія Прокопівна пропрацювала 42 роки ланковою в колгоспі, нагороджена медаллю «За труд». Разом із чоловіком виховала доньку.

Гості щиро віншували довгожительку квітами, подарунками та бажали цій сильній жінці міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку та тепла, Божого благословення, життєвого оптимізму, бадьорості духу, любові та підтримки від родини й ще довгих років життя.

За багаторічну сумлінну працю та з нагоди ювілею Анастасії Прокопівні вручено Грамоту райдержадміністрації та районної ради і грошову винагороду.

Іменниця раділа гостям і дякувала за увагу до неї та теплі слова привітань. Вона із задоволенням розповідала про своє життя та поділилася секретом довголіття, зазначивши, що весь вік працювала на землі і робила людям лише добро. Саме завдяки цьому Бог і подарував їй щастя дожити до такого поважного віку.

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація