З 90 літнім ювілеєм привітали жительку селища Стрижавка

20.03.19

18 березня в селищі Стрижавка керівники району привітали з 90-річним ювілеєм поважну людину, жительку селища – Трофіменкову Марію Федорівну. У цей святковий день голова районної ради Сергій Сітарський, голова райдержадміністрації Михайло Демченко, голова районної ветеранської організації Петро Василинич та представник Стрижавської селищної ради зі щирими побажаннями, вітаннями, подарунками завітали до ювілярши.

Життєвий шлях іменинниці був тернистим. Довелося пережити голодомор 1932-1933 рр., Другу світову війну 1941-1945 рр. та, не дивлячись на всі життєві виклики, ювілярша зберегла у своїй душі доброту і любов, якими і донині ділиться з рідними та односельчанами.

Марія Федорівна працювала ланковою в колгоспі та санітаркою у Вінницькій міській клінічній лікарні №2, обласній дитячій лікарні, обласній клінічній лікарні ім.М.І.Пирогова. Разом із чоловіком виховали двох синів та має щастя радіти внукам і правнукам. Її син Володимир працює начальником пожежної охорони в смт.Стрижавка.

За багаторічну сумлінну працю та з нагоди ювілею Марії Федорівні вручено Грамоту райдержадміністрації та районної ради і грошову винагороду. Керівники району щиро віншували довгожительку подарунками та бажали міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку та тепла, Божого благословення, життєвого оптимізму, бадьорості духу, любові, підтримки від родини й ще довгих років життя.

Дружна родина – це найцінніше багатство ювілярши, любов до рідних у своєму серці вона пронесля через усе життя. Тож, можливо, саме в щирості та любові до найрідніших людей і криється секрет її довголіття.

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація