«Яскраво відзначили Свято Івана Купала в селі Лука-Мелешківська»

09.07.19

6 липня яскраво відзначали  свято Івана Купала в Луці-Мелешківській.  Найколоритніше та найцікавіше свято, яким закінчується літній сонячний цикл календарних дохристиянських свят – це свято молоді – Купайло. Свято перетворилося у справжні гуляння з стрибками через вогнище, пусканням вінків на воду, хороводом, виходом водяника з води.

Привітати зі святом жителів села та гостей завіта голова районної ради Сергій Сітарський: «Щиро вітаю Вас зі старовинним святом Івана Купала, яке символізує народження Івана Хрестителя. Це свято відбувається в час літнього сонцестояння, коли сонце приходить до зеніту, дає найбільше тепла і світла та виявляє свою найвищу чудодійну силу для людини. Це возвеличення сонця, землі, води і вогню, сили природи і ії краси, нашого могутнього родоводу і глибокої духовності. Його відзначення стало добрим звичаєм для наших сучасників. Адже всі разом ми – велика дружна родина, яка бере свій початок в одвічній мудрості далеких предків та їх розумінні навколишнього світу. Тож прийміть найсердечніші вітання з найбільш давнім дохристиянським святом – Івана Купала та релігійним – Різдвом святого Івана Хрестителя. Хай магічний купальський вогонь надасть Вам сили духу в починаннях добрих справ. Нехай принесе успіх, удачу, наповнить теплом, затишком та достатком Ваші оселі, вбереже їх від зла та біди, очистить від негараздів, хвороб та подарує здоров’я та красу, а відшукана чарівна квітка папороті ощасливить молодих палким коханням».

Існує повір'я, що на Івана Купала здійснюються будь-які бажання. У цей час дуже сильна енергетика, небо відкрите для прохань.

Театралізоване дійство, веселі конкурси, концерт, розіграш подарунків, купальська юшка та дискотека. Господарі свята подарували в цей день  жителям села Лука-Мелешківська гарний настрій та позитивні емоції з вінками, стрибками через багаття та красивим вбранням.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація