Яскравими квітами-діамантами виблискували на «Шкільному олімпі» обдаровані учні НВЗ: «Загальноосвітня школа I-III ступенів-ліцей смт Стрижавка»

27.05.19

24 травня  у навчально-виховному закладі: «Загальноосвітня школа I-III ступенів-ліцей смт Стрижавка» відбулося вже традиційне свято «Шкільний олімп-2019». Зазначимо, що цьогріч дійство проходить вже чотирнадцятий раз, адже започатковано воно у 2005 році, на честь заснування ліцею. Й має на меті відзначити та вшанувати за вагомі досягнення у навчанні, спорті, творчих конкурсах найкращих ліцеїстів, їх батьків, вчителів, а також меценатів та представників влади.

Аби вшанувати переможців, на свято талантів, науки, спорту та культури завітали голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський, голова райдержадміністрації Михайло Демченко, депутати райради Людмила Мазай та Микола Шамалюк, керівник відділу освіти РДА Світлана Томусяк. 

Розпочалося дійство традиційно із виконання гімну ліцею, після чого за давнім українським звичаєм дорогих гостей віншували хлібом-сіллю, вручивши запашний коровай на вишитому рушникові.

Як і годиться, першою із вітальним словом до присутніх звернулась директор навчально-виховного закладу: «Загальноосвітня школа I-III ступенів-ліцей смт Стрижавка» Галина Комарчук: «Приємно, що з кожним роком наше свято вдосконалюється, збільшується кількість нагороджених - переможців районних, обласних, всеукраїнських та міжнародних олімпіад та конкурсів. Наша школа досить потужна, має гарну репутацію й відповідні здобутки та нагороди. Ми разом із батьками та вчителями виховуємо творчу еліту, знаходимо таланти учнів, намагаємось не дати згаснути творчому вогнику, запаленому Богом у серцях наших діток. І сьогоднішній результат свідчення того, що нам це вдається. Відрадно, що до нашого святкування щорічно долучається все більше спонсорів, завжди присутні й представники районної та селищної влади. Тож вітаю усю нашу дружну шкільну родину зі святом, бажаю подальших успіхів, творчих звершень, нових перемог, аби гідно представляти та зміцнювати імідж нашого ліцею».

Вітаючи присутніх голова районної ради Сергій Сітарський зазначив, що навіть не віриться, що свято проходить уже чотирнадцятий рік поспіль, адже здається що тільки недавно його було започатковано. – Перш за все хочеться зауважити, що скромність звісно прикрашає людину. Проте не потрібно бути скромними, коли ваші здобутки заслуговують на увагу, діти повинні бути більш впевненими та активними. Адже всі ви талановиті, здібні, кожен може показати гарний результат й перемогти. Хочеться побажати аби в майбутньому ця сцена не змогла вміщати усіх переможців, нових звершень та здобутків. Й зичу ліцеїстам у своєму подальшому житті керуватись відомим постулатом: «Потрібно не намагатись бути, а бути, не хотіти пробувати, а пробувати». Й можливо інколи вас спіткають невдачі, але потрібно навчитись їх гідно приймати, ніколи не зупинятись на досягнутому й осягати нові вершини. Мені сьогодні дуже приємно вітати  Вас - тих, хто своєю працею, розумом, творчими здобутками принесли славу школі, ступили на першу сходинку свого зоряного обрію, показали глибокі та міцні знання на районних, обласних олімпіадах, конкурсах та замаганнях. Дякую за ваші перемоги, вчителям за терпіння та знання, передані учням, батькам за гарне виховання, - мовив Сергій Миколайович.

Щирі віншування та побажання на адресу юних талантів, їх батьків та педагогів лунали й з вуст інших почесних гостей: голови райдержадміністрації Михайла Демченка, депутата районної ради Миколи Шамалюка, начальника відділу освіти райдержадміністрації Світлани Томусяк.  

Найактивніших та найталановитіших учнів, їх вчителів та батьків нагороджено Почесними грамотами, квітами, солодощами та подарунками. Були нагороджені переможці предметних олімпіад та конкурсів, переможці шкільного етапу конкурсу-захисту наукових робіт Малої академії наук у номінації «Кращий науковець», переможці шкільного конкурсу «Найрозумніший учень» в різновікових категоріях, спортсмени закладу, переможці районних етапів Всеукраїнських фестивалю-конкурсу «молодь обирає здоров’я» та військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура). Нагородами відзначили і педагогів, які готують молоде покоління до самостійного життя, ведуть їх до перемог та звершень.

У номінації «Меценати року» подяки отримали Сергій Сітарський, Михайло Демченко, Микола Шамалюк, Людмила Мазай, Світлана Томусяк та інші почесні гості.  

Гарний настрій, приємні емоції, вокальні та хореографічні дарунки впродовж дійства дарували глядачам й самодіяльні артисти – юні таланти ліцею й представники Стрижавського БК.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація