«Я просто скажу – дякую»

09.12.19

В рамках висвітлення діяльності депутатів Вінницької районної ради 7 скликання  спілкуємось із обранцем Оленівської громади Миколою ПОЛІЩУКОМ.

«Оленівка - це рідне для мене село, у якому я народився та жив до семи років, а потім аж до закінчення навчання, щоліта туди приїздив. Тут розпочався мій трудовий шлях у 13 років на місцевій фермі, тут під час літніх канікул я заробив перші власні кошти.

Тож завжди прагну допомагати мешканцям села та громаді в цілому. За дві депутатські каденції спільними зусиллями районної та місцевої влад було зроблено чимало. Немає жодної галузі життєдіяльності громади, у якій би я їй не допомагав.

Оленівський сільський клуб, Навчально-виховний комплекс, ФАП, храм, - кожній з цих установ допомагав у відповідь на різноманітні звернення, а іноді, ініціюючи поміч, самостійно як власними коштами, так і сприяв у виділенні грошей із районного та обласного бюджетів. Сприяв облаштуванню вуличного освітлення та водогону. До кожного свята у громаді обов’язково фінансово долучаюсь та допомагаю.

Поважаю людей, котрі прагнуть займатись спортом, тож завжди намагаюсь їм допомагати. Певний час у Оленівці функціонувала футбольна команда, проблемами якої я постійно переймався та фінансував: форму, доїзд на змагання, організаторські витрати, тощо. На жаль, зараз вона припинила своє функціонування».

Родіон Юсумбелі, керівник РО ВФСТ «Колос»: «Микола Поліщук завжди підтримує спортивну галузь району. Неодноразово я звертався до нього за допомогою в організації різноманітних змагань, і жодного разу не отримав відмови. Щоразу він, в міру можливостей, підставляє плече спортивній галузі Вінницького району, за що я йому щиро дякую».

Наталія Стасюк, директор Оленівського НВК:ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ: «Нашому закладу пощастило мати такого друга, депутата, як Микола Поліщук, ми постійно відчуваємо його підтримку та допомогу. За його сприяння було вирішено чимало важливих питань: обладнання кабінетів для НУШ; закупівля технічних засобів для потреб закладу; виділення коштів для ремонту шкільного автобуса; призи для учасників акції «Зелена школа»; придбання комп’ютерів та проекторів; привітання та подарунки учням до 1 вересня, останнього дзвоника та на новорічні свята, тощо. Можна перераховувати ще багато чого, але я просто скажу – дякую!».

 

За матеріалами Вінницької регіональної газети "Подільська зоря"
підготовленими в рамках висвітлення діяльності депутатів Вінницької районної ради

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація