Вшануємо пам'ять Героїв-Кіборгів! Вони витримали, не витримав бетон!

16.01.21

В Україні сьогодні, 16 січня, – День пам’яті захисників Донецького аеропорту. Всеукраїнський день пам’яті «кіборгів» було встановлено за ініціативою українських воїнів, які 242 дні боронили Донецький аеропорт.

Бої за аеропорт тривали з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року і закінчились після повної руйнації старого та нового терміналів аеропорту. У період з 18 до 21 січня 2015 року внаслідок підриву окупантами терміналу ДАП загинуло 58 «кіборгів», тож 21 січня було прийнято рішення відвести українських військовослужбовців з нового терміналу, який був повністю зруйнований і не придатний для оборони.

Захищаючи Донецьке литовище, понад 500 військових зазнали поранень, а понад 200 - загинули, з них – Франишин Дмитро Юрійович, який мешкав в с. Стадниця, Вінницького району. Багатьох із них відзначено державними нагородами, частину – посмертно.

«Кіборгами» нескорених українців назвав сам ворог. Мовляв, тільки роботи здатні вистояти в таких нелюдських умовах. «Кіборги» вистояли, не встояв бетон, – фраза, яка увійшла в історію разом із подвигом українських бійців.

Вшануємо пам'ять героїв! ДАП. Пам’ятаємо...

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація