15 лютого - день вшанування пам'ять воїнів-інтернаціоналістів!

15.02.21

       

Шановні ветерани війни в Афганістані, 
члени сімей воїнів-афганців!
Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

 

 

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 32-а річниця виведення радянських військ з Афганістану.

Афганська війна стала важким випробуванням і трагедією для сотень тисяч людей – тих, хто безпосередньо знаходився на Афганській землі, і тих, хто безмежно довгими й тривожними днями і ночами чекав вдома повернення своїх синів, чоловіків, батьків, коханих, друзів. Це взірець реального патріотизму для кожної чесної людиниі свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу. В цій кривавій війні самовідданість, мужність і героїзм виявили українці – офіцери та солдати. Багато з них не повернулося до своїх рідних домівок. Ми пам’ятаємо про них!

Ми засвідчуємо глибоку шану та повагу мужності та героїзму воїнів-афганців і їхніх побратимів, які виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу. Ми схиляємо голови перед тими, хто пролив свою кров заради забезпечення миру, та завжди будемо пам’ятати всіх тих, хто не повернувся.

Сьогодні доля вкотре перевіряє українців на міцність. І Ви, воїни-інтернаціоналісти, на Сході країни знову проявляєте мужність та героїзм. Цінуємо Вашу самовідданість та вірність військовому обов’язку. Переконаний, що Ваш досвід, високі моральні якості, активна громадянська позиція, професіоналізм й надалі служитимуть ствердженню миру і злагоди на благодатній українській землі.

Низький уклін батькам та матерям, які виховали справжніх героїв!

Честь і слава воїнам-«афганцям», учасникам та ветеранам інших війн, локальних конфліктів та миротворчих місій!

У цей пам’ятний день бажаю Вам міцного здоров’я, щастя й миру, успіхів у праці, добробуту в родинах та довгих років життя!

 

З повагою

Голова Вінницької районної ради                                                 Ігор Шутак

 

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація