Вшановуємо ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

14.12.20

Шановні ліквідатори аварії на ЧАЕС!

14 грудня в Україні відзначається День учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Надання державного статусу Дню ліквідатора ще раз нагадує суспільству про проблеми ліквідаторів-чорнобильців, людей що віддали свої життя та здоров’я заради спасіння нашої землі від страшної техногенної аварії, наслідки якої не дають і не даватимуть спокою людству ще багато років.

Ви, ліквідатори, вчинили подвиг, який залишиться назавжди у наших серцях. Ви врятували людство, воюючи у мирний час із мирним атомом.

Сьогодні, завдяки мужності і жертовності тисяч ліквідаторів наслідки аварії на ЧАЕС, ми маємо надії на мирне небо. Наслідки техногенної аварії були б ще жахливішими, якби не мужність і жертовність ліквідаторів, в тому числі, і з Вінницького району, які вже у перші дні страшного лиха прибули на Чорнобильську АЕС і вступили у бій з невидимим ворогом - радіацією.   

Низько схиляємо голови перед усіма, хто пішов тоді в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті. Вклоняємось тим, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав своє життя, виконавши найвищий синівський обов`язок перед рідною землею і рідним народом – зупинив ескалацію катастрофи, унеможливив її переростання у глобальний винищувальний смерч для всієї України та інших держав. 

Щиросердно дякуємо Вам за подвиг. Бажаємо Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра і злагоди на довгі роки!

 

Голова Вінницької районної ради                              Ігор Шутак

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація