Відбувся Всеукраїнський «Методичний он-лайн-Fest Ільківка – 2020»

12.06.20

Цьогоріч, на початку літа, відбулася історична подія для освітян Вінницького району, Всеукраїнський «Методичний он-лайн-Fest Ільківка – 2020. Сім практичних кроків до особистої ефективності педагога», яка тривала три дні з 9 по 11 червня. 

Олена Наскальна – директорка Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради, ідейна натхненниця, модераторка заходу, презентувала роботу установи, представила логістику заходу, ознайомила з програмою та спікерами методичного Festу.

Перший день роботи був присвячений темі екологічного виховання. Спікери Кирило Томляк та Катерина Левик познайомили освітян із можливостями мобільного додатку «Кліматичні краплі». Лариса Степанець  продовжила тему екології та акцентувала увагу на важливості екологічної освіти дітей.

Тетяна Григораш, методистка КУ «Вінницький районний методичний центр закладів освіти», яка цього дня була модератор кою ознайомила учасників із тематикою творчих майстерень на 10 червня та представила спікерів події. Цікаво презентували тему Олена Солоїд та Вікторія Турчак: «Як вчителю повернути собі енергію, коли робота більше не надихає». Зарядили позитивом, порадили приділяти увагу собі як особистості та знаходити час для власного простору. Глибоко, детально та досить структуровано представив досвід роботи по впровадженню змішаного навчання «Переверніть своє уявлення про навчання» спікер - Олег Слушний.

На третій день освітянської події модераторка – Галина Продан, методист КУ «ВРМЦЗО» ВРР,познайомила учасників  із нашими друзями і партнерами спікерками Львівщини. На творчій майстерні Лілія Свистович презентувала досвід роботи Винниківської загальноосвітньої санаторної школи-інтернатну з теми: «Школа догори дригом». Учасники Festу познайомилися з роботою колективу школи, побудованої на принципах людяності, партнерства, доброти, любові, щирості до дітей. Вразила кількість цікавих ідей, чудових проєктів, креативних заходів, проведених у освітньому закладі. Яскрава сесія із фотографіями та відеороликом «про життя» зачепила струни серця відповідального вчительства.

Приємно знову було стати учасниками офлайн частини уроку Оксани Клепуц на тему: «Підвищення мотивації учня шляхом змішаного уроку». Пані Оксана зосередила увагу освітян на зміні ставлення до дитини, а саме, як мотивувати учнів до навчання. Її мудрі поради та життєвий досвід дозволяють усвідомити місце школи у сучасному світі.

Продовжила зазначену тему спікерка Оксана Бутчак, демонструючи етапи створення освітнього середовища, а також, ознайомила колег з мультимедійними додатками, які можна використовувати на уроках.

При цьому, варто зазначити, що в рамках Всеукраїнського «Методичного Festу», пройшов етер-клуб професійного спілкування завідувачів ЗДО та НВК району. Адже, основою ефективної діяльності методичної служби є інноваційне спрямування. Ідеться про перебудову освітнього процесу, відхід від класичного й давно усталеного до нового, такого, який міститиме новітні розробки. Актуальність такого досвіду зумовлена тим що, враховуючи зміни в змісті освіти, заклад освіти має стати тим освітнім середовищем, у якому комфортно почуватиме себе і дитина, і дорослий.

Кожна сесія видалися настільки емоційною, щирою і надихаючою, що згуртувала разом майже сто учасників й учасниць біля моніторів.

Завершив роботу Всеукраїнський «Методичний он-лайн-Fest Ільківка – 2020. Сім практичних кроків до особистої ефективності педагога» 11 червня.

Олена Наскальна, директорка Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради в заключній частині заходу узагальнено проаналізувала триденну роботу «Методичного Festу», подякувала спікерам та спікеркам за співпрацю, цікавий і корисний досвід, учасникам та учасницям події за активну участь. Емоційно, зворушливо та натхненно підсумувала в загальному усю діяльність методичного центру, зробивши акценти на тих подіях і заходах, які були проведені вперше і які були найбільш успішними.

Саме такий «Методичний Fest» дає змогу створити інформаційний простір для розвитку кожного педагога, де кожен освітянин може самостійно набувати знань і навичок, які сприяють підвищенню його фахової майстерності.

Наразі, така освітянська подія дозволяє перейти від теорії до практичного втілення задумів, довести на практиці, що не варто боятися змін, що це реально конструктивно працювати в команді, залишаючись індивідуальністю.

Підсумовуючи вищесказане, можна однозначно стверджувати, що ЗМІНЮВАТИ СВІТ НА КРАЩЕ РАЗОМ КРУТО!

Подякуємо бурхливими оваціями команді організаторів, спікерам та спікеркам, педагогічній спільноті за тепло, щирість цікавих відкриттів, натхнення, нові думки та знання! 

Нехай линуть теплі щирі слова вдячності на адресу освітян-депутатів району за те що, не зважаючи на нагальні справи, знайшли можливість долучитися до освітянської події.

Вітаємо із завершенням навчального року. Бажаємо гарного літнього відпочинку! Натхнення, творчості і креативних ідей!

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація