Вперше відбулось планове засідання постійної комісії районної ради з питань фінансів, бюджету та планування соціально-економічного розвитку

04.12.20

Вперше відбулось планове засідання постійної комісії районної ради 8 скликання з питань фінансів, бюджету та планування соціально-економічного розвитку. Присутні члени постійної комісії: голова комісії - Андрій Демченко,  заступник комісії - Михайло Тушевський, секретар комісії - Анастасія Молдован, члени комісії: Катерина Якимчук, Вадим Сташко, Катерина Мельник, Юлія Василюк, Ігор Олексюк. Активну участь в засіданні комісії взяли голова Вінницької районної державної адміністрації - Євгеній Луценко та  його заступник - Микола Чухрій.

Голова комісії - Андрій Демченко розпочав засідання зі знайомства з кожним депутатом профільної комісії, адже протягом 5 років постійна комісія має працювати конструктивно, і робота має бути злагодженою та продуктивною на користь району. Порядок денний комісії погоджений в кількості 14 питань, але після час його розгляду проєкти рішення зняті з порядку денного для більш детального вивчення та для прийняття відповідних рішень. Всі процедурні питання одноголосно винесені на розгляд сесії районної ради 8 скликання. А за результатами розгляду листа Департаменту охорони здоров’я Вінницької обласної державної адміністрації від 10.11.2020 року щодо відшкодування коштів в сумі 27158,92 грн. вирішено звернутись до КНП «Вінницька ЦРКЛ» Вінницької районної ради для надання обгрунтованої відповіді для відповідного реагування. Проект розпорядження Вінницької районної державної адміністрації «Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік» погоджений із змінами та доповнення з подальшим затвердження на сесії районної ради.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація