Володимир Павловський – депутат, бізнесмен й меценат

26.11.19

У рамках висвітлення діяльності депутатів Вінницької районної ради 7 скликання розповідаємо про роботу, виконану на теренах виборчого округу й не лише, обранця Гавришівської громади Володимира Юліановича Павловського.

Насамперед слід наголосити, що подолянин бере активну участь у засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку та бюджету, сесій районної ради.

Добре знаний він у краї й як благодійник та меценат. Зокрема, завдяки зусиллям обранця, у Гавришівці з’явився новий сучасний стадіон, реконструйовано костел та церкву, відкрито дитячий садок. Частково гроші на це Володимир Павловський, як депутат, «вибивав» з бюджету. Також ним надається допомога соціально-незахищеним верствам населення. У скрутні часи підставив своє плече цей небайдужий чоловік й виданню газети «Подільська зоря», підтримує культуру й спорт. Важливим для подолянина був проект з реконструкції та відкриття суботньо-недільної польської школи, в якій діти вивчають польські мову, культуру, також діє дитячий польський хор. Періодично організовує він й поїздки учнів навчальних закладів містами Польщі, де проходять Дні України. Допомагає ж в цій справі дружина Світлана - заслужена артистка України. Такі заходи високо цінуються в Польщі. На меценатство Володимир Юліанович щорічно витрачає  по 1,5-2 млн. грн. власних коштів.

- Пане Павловський, а чому Ви ніде не рекламуєте своєї меценатської діяльності?

- Я роблю це не заради нагород чи похвали, а тому що це моє життєве кредо - робити добро і собі і людям. Я від цього отримую задоволення.

Добре знаний герой цієї оповіді й у бізнесовому та аграрному світі, позаяк є засновником й керівником Польсько-української компанії  Agrovit Group, до складу якої, окрім заводу з виробництва мікродобрив, входять ТОВ «Інтерагротех» - виробник комбікормів для великої рогатої худоби, свиней, птахів, а також ТОВ «П’ятачок» - маточник на 1240 свиноматок.

ТОВ «Інтерагротех» знаходиться в с.Гавришівка. Змонтоване тут німецьке обладнання працює безперервно та управляється комп’ютером. Склад комбікормів, їх рецептуру розробляють польські спеціалісти. На підприємстві впродовж року виробляється 60тис.тонн високоякісних комбікормів.

Останній об’єкт компанії – ТОВ «П’ятачок» в с.Пултівці. Приміщенням, де утримуються свиноматки, родильному відділенню позаздрили б чимало полових будинків. Ідеальна чистота, свіже повітряний, тепло, відповідний мікроклімат - краса! В таких же умовах - весело бігають чистенькі поросята. Ферма розрахована на 1240 свиноматок. В рік можна отримати 34 тисячі поросят. Виробництво комбікормів і утримання ферми перебувають під контролем польського професора Даріуша Котари.

Цьогоріч на заводі планується виготовити 65 тис.тонн гранульованого сульфат-магнієвого добрива та близько 6 млн. літрів рідкого мікродобрива «Нановіт». Підприємство в своїй роботі застосовує найновітніші здобутки наукової думки. Приміром придбаній в США лабораторії немає аналогів в Україні.

Є тут й відділення польових досліджень та запровадження інноваційних технологій, яке очолює кандидат сільськогосподарських наук Сергій Іванович Бабій. Тутешня лабораторія дозволяє автоматично відбирати по 15-20 зразків грунту на ділянках поля площею від 3 до 15 га і виконувати аналіз зразка за 75 показниками за лічені хвилини. За результатами багаточисленних аналізів складаються картографічні поля і на їх основі розробляються оптимальні схеми харчування рослин.

Новинкою в продукції компанії Agrovit Group є унікальний багатофункціональний біоактивний антиагресивний комплекс NANOAKTIV, розроблений найкращими європейськими фахівцями у галузі фізіології, біології, біохімії та агрохімії.

Його особливістю є те, що окрім високого коефіцієнту стабільності хелатів, комплекс має й інші важливі властивості. Завдяки наявності в ньому незамінних амінокіслот, адаптогену, гумінових, фульвових кислот і фітогормонів, а також адьюванта-прилипача, добрива володіють високими антистресовими, стимулюючими та захисними якостями, що підвищує їх ефективність і зменшує затрати на придбання.

Нині компанія нашого земляка співпрацює з такими потужними агротехнологами як «Миронівський хлібопродукт», ТОВ «АгроМВ», компанія «Укрлендфармінг», ТОВ «Епіцентр Агро», ТОВ «Мрія», ТОВ «АМГ-Агрохолдинг», ТОВ «Оскар Агротрейд», а також сотнями середніх і малих фермерських господарств.

За великі заслуги в зміцненні українсько-польських ділових і культурних відносин депутата Вінницької районної  ради Володимира Юліановича Павловського удостоєно почесних звань: «Заслужений для сільського господарства Польщі» - 2006 р., «Заслужений для культури Польщі» - 2011 р., «Лауреат нагород міста Кельце» - 2017 р. (єдиний з-поміж іноземців).

 

За матеріалами Вінницької регіональної газети "Подільська зоря",
підготовленими в рамках висвітлення діяльності депутатів Вінницької районної ради

 

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація