ВОАОМС запрошує підписуватись на офіційний канал в Telegram

05.02.20

Одним із напрямів роботи Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування є розвиток фандрейзингу та проектного менеджменту в територіальних громадах. В цьому напрямі, відповідно до звернень членів ВОАОМС, проводяться навчання та надаються консультації щодо пошуку відповідних грантів, написання та подачі проектних заявок як в телефонному та он-лайн режимах, так і при особистих зустрічах. За потреби спеціалісти ВОАОМС можуть допомогти з перекладом проектної заявки на іноземну мову (англійська, польська, німецька), пошуком партнера для реалізації проекту тощо. Також проводиться моніторинг актуальних для Вінницької області грантових пропозицій, який періодично розміщується на офіційному сайті Асоціації та розсилається на електронні адреси ОМС.

Крім того, нещодавно ВОАОМС запровадила нову зручну практику поширення грантових новинок серед своїх членів через офіційний Telegram-канал. Тут Ви можете знайти інформацію про актуальні новини, події, грантові конкурси та можливості для розвитку територіальних громад. Такий спосіб поширення інформації серед громад-членів Асоціації має значні переваги: буквально щоденне оновлення інформації + зручність користування для підписників, адже повідомлення про новий конкурс чи програму приходить відразу на Ваш смартфон. Отже, Ви будете в курсі актуальних грантових новинок відразу і будь-де.

У зв’язку з вище зазначеним, Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування запрошує підписуватися на офіційний канал в Telegram. Посилання для підписки: t.me/voaoms 

Будьте в курсі разом з ВОАОМС!

За детальнішою інформацією та у разі виникнення питань просимо звертатись до Центру комунікації, зовнішніх зв’язків та залучення грантових ресурсів ВОАОМС за тел. (067) 431-12-83, (098) 750-86-00 e-mail: centr-promo@ukr.net (Відповідальна особа – Вікторія Захарчук).

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація