Вивчаємо та надаємо пропозиції до Стратегії збалансованого регіонального розвитку ВІнницької області на період до 2027 року

19.02.20

Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування повідомляє, що головою Вінницької обласної державної адміністрації Скальським В.В. внесено на розгляд сесії Вінницької обласної Ради проєкт рішення «Про Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року».

Пропонується до 28 лютого 2020 року розглянути зазначений проєкт рішення та надати пропозиції і рекомендації до цього проєкту, які Секретаріатом Асоціації буде зібрано, систематизовано та передано на розгляд обласною Радою.

Проєкт рішення «Про Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року» розміщений на офіційному веб-сайті обласної Ради в рубриці «Громадське обговорення»: https://vinrada.gov.ua/proekt-strategii-2027.htm.

Пропозиції можна надсилати на електронну адресу Вінницької районної ради: rajionrada@ukr.net або на електронну адресу Асоціації: voaoms@gmail.com.

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація