Вітання зі святом 8 Березня!!!

07.03.19

 

Дорогі і прекрасні краянки!

Прийміть щирі вітання зі святом 8 Березня!

 

 

Наблизилося перше весняне свято, осяяне чарівністю жіночності, і дуже символічно, що воно присвячене саме Вам, жінкам. Це свято пробудження природи, а саме Вашим покликанням є дарувати життя і наповнювати його високим змістом любові, добра і краси. І якщо краса порятує світ, то це буде Ваша краса.

Берегині роду людського і родинного вогнища, Ви передаєте з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, відданості рідній землі та родині. В усі часи в Україні, а особливо нині, жінки проявляють надлюдську мужність, героїзм, витримку, на рівні з чоловіками борються з ворогом, вирішують важливі політичні, економічні та фінансові питання. І ким би жінка не була за фахом, де б не трудилась, головне, що вона завжди – джерело натхнення і символ берегині домашнього затишку, оплот добра, кохання й миру. Щедрість Ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в те, що світ буде врятований.

Напередодні свята бажаю Вам наповнювати світ своєю чарівністю і душевною чистотою, надихати на гарні справи. Ваше життя хай повнитьсятільки приємними емоціями, яскравими враженнями, щастям та успіхами. Бажаю величезного жіночого щастя, кохання і добра, здійснення усіх життєвих планів, задумів та мрій! Нехай кожен Ваш день буде сонячним і радісним, а Вас зажди оточують любов і гармонія.

Зі святом Вас, дорогі жінки!

 

Голова Вінницької районної ради                Сергій Сітарський

 

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація