Вітання з професійним святом - Днем медичного працівника!

19.06.20

Шановні працівники охорони здоров’я району!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня медичного працівника! Споконвіку більше за всі скарби та будь-які надбання цінувалося здоров'я людини. А тому професія лікаря завжди була, є та залишиться однією з найнеобхідніших і найшанованіших. Немає вищого і благороднішого покликання, аніж повертати людям здоров'я та життя, немає жертовнішої та гуманнішої професії, аніж професія медика. Своєю невтомною працею ви повсякчас демонструєте приклади професіоналізму, витримки, самовідданості. Власною добротою, знаннями та досвідом ви повертаєте людей до повноцінного життя, лагідним словом даруєте надію на одужання.

Хочеться з гордістю відзначити, що медики району не тільки усвідомлюють всю повноту своєї відповідальності, а й з дня-у-день сумлінною працею служать на благо не лише району, а і всієї Вінницької області.

Висловлюємо найтепліші слова вдячності медикам району, які в такі важкі часи, як сьогодні, не жаліючи зусиль і часу приймають на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігають найцінніше, що є у людини — її життя. Адже здоров'я нації є базовою умовою нормального розвитку країни, її благополуччя.

Від щирого серця бажаємо міцного здоров'я і благополуччя Вам, Вашим рідним і близьким, родинного затишку та професійних успіхів. Нехай Ваша праця збагачується новим досвідом та добрими справами, а кожен прожитий день сповнюється гордістю за обрану професію, шаною і повагою вдячних жителів нашого району.

 

Голова Вінницької районної ради               Тетяна Закревська

та заступник голови районної ради,
лікар-хірург                                                                  Олексій Плакида

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація