Вітання з Новорічними святами!

29.12.18

Дорогі жителі Вінницького району!

Шановні депутати місцевих рад, посадові особи органів місцевого самоврядування району!

Від щирого серця вітаю всіх Вас з НОВИМ 2019 РОКОМ!

 

Ось і завершується 2018 рік. Ми знову перегортаємо ще одну сторінку нашого життя, нашої історії. Насичений на знаменні події і трудові здобутки, він став надійним плацдармом на шляху соціальних та економічних реформ. У процесі значних суспільних перетворень труднощі ще не відступили, але ми переконані, що гідно переможемо їх. Величезне прагнення змінити власне життя на краще та зроблені добрі й корисні справи вселяють оптимізм і стверджують – в новий рік країна увійде сильнішою. А сила наша, передусім, у стабільності та єдності, де перемагає мудрість і людське взаєморозуміння. Це – осмислена, системна та напружена співпраця, професіоналізм, відповідальність кожного громадянина та неухильне виконання своїх обов’язків перед сім’єю, громадою і державою.

Дозвольте мені особисто та від імені депутатського корпусу Вінницької районної ради привітати Вас з наступаючим Новим 2019 роком!

Це свято має особливе значення, бо знаменує собою завершення старого року, в якому ми спільно працювали над вирішенням найгостріших і найактуальніших питань, а також народження нового часу, нових надій і сподівань. 

Хай рік прийдешній додасть усім нам нових сил, принесе нові сподівання та втілення заповітного. Хай множаться сімейним щастям, щирою любов’ю, гараздами та достатком ваші оселі.

Нехай чарівність новорічної ночі дарує Вам життєву силу і натхнення на добрі справи, здійснення усіх задумів та сподівань, професійних досягнень та творчих  здобутків.

Щиро бажаю всім нам миру на нашій землі - нашій країні, кожній родині, кожному дому. Бажаю Вам віри в себе, віри в людей, віри в те, що, незважаючи на жодні перепони, будь-яка справа, якщо вона робиться від щирого серця, буде успішною. Давайте увійдемо в Новий рік із чистими помислами, наповнимо його добрими справами, гідними вчинками, любов’ю до наших рідних і близьких.

Нехай Новорічні свята наповнять нас особливим душевним піднесенням, даруючи відчуття очікуваного оновлення, приємних несподіванок та зміцнять віру у світле і щасливе майбутнє. Нехай 2019 рік буде мирним і благословенним,  стабільним та успішним, а доля завжди буде прихильною до Вас і Ваших родин!

 

Із повагою,  

 

Голова районної ради                                  Сергій  СІТАРСЬКИЙ    

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація