Вітання з нагоди відзначення 26-ї річниці Незалежності України!

24.08.17

 

Дорогі земляки!
Від усього серця вітаємо Вас із Днем Незалежності –
світлим святом Української Державності. 

 

 

День незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудрість, а Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень. 

Ідея відродження незалежної держави жила, незмінно прокладаючи собі дорогу від розпаду Київської Русі аж до прийняття Верховною Радою Акту проголошення незалежності України та Всеукраїнського референдуму 1991 року. Тоді народ назавжди вирішив: державі Україна бути!

Двадцять шість років тому здійснилася споконвічна мрія нашого народу - бути господарем на своїй українській землі. Сьогодні найкращі сини і дочки України стали на захист своєї землі, своєї держави, своїх співвітчизників. У серці кожного українця палає вогонь патріотизму та прагнення допомогти тим, хто змушений сьогодні залишати свої домівки та їхати до інших місць. Ми з Вами є свідками подій, що мають доленосне значення для майбутнього нашої держави, загартовують дух української самовідданості, виховують в кожному повагу до своєї Батьківщини. 

Низький уклін всім землякам - учасникам АТО та волонтерам, хто захищав цілісність і суверенітет нашої Держави.

Велика вдячність і повага всім, хто сьогодні незламно стоїть в обороні нашої державності, в ім’я миру в Україні!

Від усього серця вітаємо Вас із Днем незалежності – світлим святом Української державності. Це свято пам`яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрішній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією! Нехай з нами буде правда і  перемога задля щасливого майбутнього наших нащадків, задля процвітання нашої великої України!

Бажаємо Вам і Вашим рідним миру, спокою та злагоди, міцного здоров'я, щедрої долі, успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України та її народу. Нехай Ваші серця сповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним. 

Слава Україні! Героям нашим Слава!

Слава всьому великому мудрому і працьовитому народу України!

Зі святом Незалежності України!

Із повагою,  

Голова районної                                Голова районної державної
        ради                                                                   адміністрації

 

Сергій СІТАРСЬКИЙ                              Михайло ДЕМЧЕНКО

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація