Вітання з Міжнародним днем людей похилогу віку та Днем ветерана!

01.10.20

Шановні жителі району поважного віку та ветерани!
Від усієї душі вітаю Вас з теплим і сердечним святом -
з Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана! 

Український народ завжди вирізнявся шанобливим ставленням до батьків, турботою про найстарших представників громади. Цей день - символ єдності і спадкоємності поколінь, прекрасна можливість сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям за вклад у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість.

Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція повинні стати взірцем для підростаючого покоління. Вони передають у спадок все найцінніше, що накопичили за все життя.

У цей святковий день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено Вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, шанобливе ставлення до людей – це незрівняний приклад для наслідування сучасній молоді. Низький уклін Вам до землі, велика подяка за все, що Ви зробили для своїх нащадків. Бажаю Вам найголовнішого – здоров’я, безхмарного неба, сил та наснаги і далі дарувати тепло Ваших посмішок, щастя та благополуччя! Нехай всі проблеми та незгоди обходять стороною, а добро, що Ви робите, повертається сторицею!

 

З повагою

Голова Вінницької районної ради               Тетяна Закревська

 

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація