Вітання з Водохресним або Другим Святвечором від голови районної ради Ігоря Шутака!

18.01.21

Дорогі друзі!

Від щирого серця вітаю Вас з Водохресним Святвечором!

Водохресні свята - час, коли потрібно очистити свої думки і позбутися від усього негативного, попросити вибачення у близьких і побажати їм всього найкращого. Тож в цей вечір хочеться побажати тільки всього самого світлого, чистого і справжнього. Це ще один відмінний шанс проявити увагу та висловити свою турботу про дорогих Вашому серцю людей у щирих словах та вчинках, адже він святкується за пісним столом у тихому сімейному колі,

Нехай у Водохресний Святвечір свята вода змиє всі печалі та негаразди, а перша зірка запалиться, ставши символом нових перемог і перспектив! Набравши водохресної води, відчуйте її цілющу силу, окропіть нею свій будинок та впустіть до себе радість і здоров'я!

Бажаю всім, щоб Святвечір приніс Вам радість очищення і наповнив добротою Ваші серця і серця близьких людей! Нехай святковий морозний вечір подарує щастя спілкування з найріднішими і близькими! Бажаю істинного блага у Ваших родинах, міцного здоров’я, достатку та затишку в оселях! Нехай благодать Господня торкнеться кожного з Вас. Чистого Хрещення!

 

З повагою

Голова районної ради                                                       Ігор Шутак

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація