Вітання з Днем рятівника!

17.09.20

 

Шановні рятівники, працівники цивільного захисту, пожежної охорони Вінницького району!

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята - Дня рятівника! 

 

Відзначення Вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску представників цих мужніх професій – людей, сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії, цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.

Ми високо цінуємо Вашу мужність, самовідданість, постійну готовність до найсуворіших випробувань, здатність до самопожертви задля врятування життя та охорони здоров’я громадян. Кожен Ваш день – це випробування сили духу і професіоналізму, результат зразкового виконання свого професійного обов’язку. Глибоко переконана, що рятувальники Вінницького району й надалі збагачуватимуть традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимуть обраній справі.

Дозвольте цього святкового дня побажати усім Вам міцного здоров’я, миру і злагоди у Ваших домівках, усіляких гараздів, життєвих благ і якомога менше тривожних викликів.

Дякую Вам за відчуття безпеки та спокою, яке має кожен мешканець району завдяки Вашій постійній роботі.

Зі святом!

 

З повагою
Голова Вінницької районної ради                                Тетяна Закревська

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація