Вітання з Днем позашкілля!

25.09.20
 
 
Шановні працівники закладу позашкільної освіти КЗ "Будинок дитячої та юнацької творчості" Вінницької районної ради!
Щирі вітання з нагоди професійного свята -
Днем позашкілля!
 
 
 
Позашкільна освіта – невід’ємний складник освіти, що охоплює мільйони українських дітей, які розвивають свої здібності, таланти й готуються до майбутньої професії завдяки тисячам самовідданим педагогам закладів позашкільної освіти.
 
Кожен педагог-позашкільник – це неповторна особистість,  яка має свій особливий талант, заохочує дітей до навчання та творчості в позаурочний час, здійснює виховання засобами високої культури та мистецтва. Гуртки та спортивні секції допомагають нашим дітям у розвитку особистості, їх самореалізації та професійному самовизначенні. Саме позашкілля у творчості та натхненні навчає й формує українську юнь. Саме до Вас біжать дітлахи не тому, що треба, а тому, що цікаво, захопливо, емоційно й корисно.
 
Висловлюю щиру подяку за вклад у розвиток унікальної ланки в системі безперервної освіти – позашкільного навчання. Дай Боже Вам на життєвому шляху гарних людей, допитливих дитячих очей, гідних умов та достойної оплати праці, натхнення в трудах! Міцного здоров’я, щастя, сімейного благополуччя, миру та достатку!
 
 
З повагою 
 
Голова Вінницької районної ради              Тетяна Закревська 
 
Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація