Вітання з Днем працівників соціальної сфери!

30.10.20

Шановні працівники соціальної сфери !

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня працівників соціальної сфери! Ви присвятили своє життя добрій та благородній справі – турботі про людей, яким ви щодня допомагаєте справитися з нелегкими життєвими обставинами.

Ваша професія вимагає не тільки сумлінного ставлення до справи, але й величезного терпіння та вміння співпереживати. За Вашу доброзичливість та душевність Вам вдячні ветерани, пенсіонери, люди з обмеженими можливостями, багатодітні сім’ї. Кожен з Вас, присвятивши себе важливій та потрібній справі, своєю щоденною працею сприяє реалізації та розвитку соціальної сфери району.

Висловлюємо Вам щиру та глибоку вдячність за Вашу самовіддану працю, за чуйність і увагу до людей, які потребують допомоги та підтримки.

Від усієї душі вітаємо Вас з професійним святом та бажаємо успіхів у нелегкій, але такій необхідній роботі, здоров’я, благополуччя та щастя Вам і Вашим близьким! Нехай гарний настрій супроводжує Вас щодня, а всі добрі справи повернуться до Вас сторицею.

 

Зі щирою повагою

Голова Вінницької районної ради                  Тетяна Закревська

 

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація