Вітання освітян з професійним святом!

02.10.20

 

Шановні вчителі, вихователі, працівники освітніх установ, ветерани педагогічної праці!

 

Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем  вчителя, яке об’єднує всіх тих, хто запалює іскорку знань, відкриває нам дорогу у велике життя, вчить мудрості, сіє добре і вічне в наших серцях.

Щороку перша неділя жовтня дарує нам це прекрасне свято усіх освітян. Для кожного з нас життєва дорога розпочинається зі знань, умінь та навичок, які ми отримуємо в освітніх закладах, де трудяться педагоги.І хоча людина вже народжується особистістю, роль учителя у вихованні ніколи не перестане бути важливою.

Справжній вчитель – це покликання душі, це невтомна праця та самопожертва в ім’я світлого майбутнього України. Завдяки повсякденній  та відданій праці вчителів – виростають мудрі, справжні патріоти, сини та доньки своєї Батьківщини, які стають гордістю нашого району та всієї держави. Саме вчителі передають  своїм учням знання та досвід, вчать долати життєві труднощі,  допомагати близьким та цінувати дружбу.Своєю щоденною працею ви визначаєте долю багатьох поколінь, даєте можливість вибрати до душі заняття та проявити свої професійні якості, направляєте та ведете шляхами гарних досягнень, високих результатів.

Дякуємо Вам, дорогі наші вчителі, за працю, тепло, знання та доброту, що вкладаєте у кожного свого учня.

Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, миру і добробуту в Ваших сім’ях, творчої енергії та людської поваги, натхнення та віри у щасливий завтрашній день!

Зі святом Вас, дорогі вчителі!

З повагою
Голова Вінницької районної ради               Тетяна Закревська

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація