Вітання керівництва району з 1 Вересня!

01.09.17

Дорогі школярі, студенти, шановні батьки, вчителі, викладачі та працівники навчальних закладів

Щиро вітаємо Вас із чудовим хвилюючим святом - 
Днем Знань!


Це день, з якого розчинається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам - до своєї другої домівки - у школи та вузи.

Особливо хочеться привітати з Днем знань першокласників. Нехай ваші перші кроки в країну Знань будуть міцними, а навчання дається легко та із цікавістю. Ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!

Саме в День Знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів й викладачів, їх неоціненну роботу розуму й серця. Дорогі вчителі на Ваші плечі покладено високу місію – Ви маєте не лише дати учням знання, а й допомогти їм визначитись із майбутньої професію. Ваше завдання – виховати шанованих членів нашого суспільства, кожен з яких – особистість, патріот своєї Вітчизни. Адже могутня, процвітаюча держава починається зі шкільних класів, зі спортивних залів та бібліотек. Щиро дякуємо Вам, дорогі наші вчителі, - ми завжди залишаємося Вашими учнями!

Усім, хто в цей День прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. 

Щасти Вам!

Із повагою,  

Голова районної                                Голова районної державної
        ради                                                                   адміністрації

Сергій СІТАРСЬКИЙ                              Михайло ДЕМЧЕНКО


 

 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація