Вітання голови районної ради зі святом Останнього дзвоника!

29.05.20

 

Дорогі учні, шановні педагоги та батьки!

Від щирого серця вітаю всіх вас зі святом 
Останнього дзвоника!

 

Сьогоднішні реалії вносять свої корективи і цьогоріч Останній дзвоник не такий, як завжди. Але, попри все, це свято завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче. Особливо для випускників, для яких шкільний дзвінок лунає дійсно востаннє. Від сьогодні вам, молодим і талановитим, самостійно приймати свідомі рішення, здобувати досвід, власними силами і здібностями будувати своє щасливе майбутнє, яке повинно бути нерозривно пов’язане з майбутнім нашої держави. Бажаю вам знайти власну життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави. Адже саме від ваших ідей, бажання творити і працювати залежить майбутнє України. Вірте в себе, будьте небайдужими, добрими та чесними людьми! Щастя вам і удачі! По-особливому урочистий цей день і для ваших батьків, дідусів і бабусь. Разом із вами вони пройшли роки вашого шкільного життя, раділи вашим успіхам, переймалися невдачами. Особливо це відчулось цього року під час дистанційного навчання, яке стало для всіх нелегким випробуванням, але завдяки Вам, шановні батьки, учні впорались і успішно завершили навчальний рік.

Для школярів останній дзвоник – це старт літніх канікул. Тож бажаємо учням добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу на­вчання.

Шановні вчителі, дякуємо Вам за Вашу самовідда­ну працю, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які Ви віддавали своїм вихованцям.

Тож вітаємо усіх із святом Останнього дзвоника, з успішним закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові думки і почуття!

 

Голова районної ради                                                          Тетяна Закревська 

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація