Вітання голови районної ради з професійним святом працівників культури і майстрів народного мистецтва!

09.11.19
 
Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва Вінницького району! 
 
Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!
 
 
Відзначення Дня працівників культури та майстрів народної творчості - це визнання ролі української культури в процесі пробудження та формування національної свідомості. Багата талантами Українська земля, наші земляки володіють вагомим творчим потенціалом, який  втілюють у життя працівники культури та майстри народного мистецтва. 
 
Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим своєю плідною творчою працею звеличуєте рідну Україну! Ви ті, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу. Ваш творчий внесок у розвиток національної культури заслуговує на слова щирої вдячності!
 
Дякую, шановні наші працівники культури та майстри народного мистецтва за натхненну працю та вагомий внесок у розвиток культури нашого району. Сподіваюсь і вірю, що це свято подарує Вам душевну злагоду, натхнення в роботі заради утвердження на землі ідеалів Добра, Любові і Краси! Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним і дарує нові життєві перемоги. Нехай ніколи не згасає творчий вогник у Ваших серцях!
 
 
 
Голова Вінницької 
районної
 ради                                                        Сергій Сітарський 
Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація