Вітання голови районної ради з нагоди Міжнародного Дня волонтера

05.12.20

Шановні волонтери!  
Від щирого серця вітаю Вас з Міжнародним днем волонтера! 

5 грудня в більшості країн світу вшановують людей, небайдужих до проблем суспільства. У Міжнародний день волонтера слова подяки звучать на адресу тих, хто не вимагаючи винагороди, допомагає вирішувати найгостріші проблеми сьогодення. 

В останні роки це слово стало майже тотожним слову «порятунок». Саме завдяки волонтерам і їх роботі сотні тисяч українців, які вимушені були покинути свої домівки, забезпечені тим, без чого не обійтися в повсякденному житті. А українська армія отримує необхідне їм для захисту територіальної цілісності і незалежності нашої держави.

У час, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації, саме Ваша активна громадська позиція, небайдужість та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання - це запорука успіху.

Вітаю всіх членів волонтерських рухів та організацій, волонтерів з Вашим святом! Ви є взірцем для майбутніх поколінь! Нехай Ваша доброта повернеться до Вас сторицею. Бажаю Вам успіхів у всіх Ваших починаннях, життєвих сил, оптимізму, здоров'я, невичерпної енергії та миру. Будьте щасливі і наповнюйте щастям і добром життя інших людей!

 

З повагою

Голова районної ради                                                      Ігор Шутак

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація