Вітання голови районної ради Ігоря Шутака з Днем Збройних Сил України!

06.12.20

 

Шановні військовослужбовці,
захисники України!

Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом - Днем Збройних Сил України! 

 

6 грудня - це загальнонаціональне свято в нашій державі, адже українці згуртувалися і довели, що весь народ може стати на оборону своєї країни, і кожен громадянин, незалежно від віку, може долучитися до захисту України в різних своїх можливостях, методах та допомозі. Саме у цей, складний для нашої країни час, ми усвідомили, що сильна держава починається із сильної армії. 

Наші військовослужбовці виявляють глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, роблять усе можливе для зміцнення обороноздатності держави.

Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану всім, хто віддав своє життя в ім’я свободи України, мужньо захищаючи рідну землю, та всім, хто несе військову службу на Сході, за відданість українському народу, незламну силу волі та безстрашність тих, хто нині зміцнює обороноздатність країни!

Козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної сили волі та віри у власні сили. Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд.

Шановні військовослужбовці, бажаю Вам і вашим сім'ям міцного здоров'я, добра,  щастя, надійних тилів, віри в світле майбуття та успіхів на ниві служіння українському народові!

 

З повагою

Голова районної ради                                                     Ігор Шутак                                                                                                                                                        

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація