Вітання голови районної ради з Днем Святого Миколая!

19.12.19

Дорогі діти! Шановні дорослі!

Знову прийшло довгоочікуване свято – день Святого Миколая, який приносить до наших домівок світлу радість і добрі сподівання. Особливо на свято Миколая очікують діти, бо щиро вірять, що добрий і всесильний покровитель допоможе здійснити давню втаємничену мрію. Знаючи це, Святий Миколай у ніч на 19 грудня приходить і кладе під подушку усім слухняним хлопчикам і дівчаткам чудові подарунки.

Святий Миколай вважається покровителем дітей, але з приходом цього святкового дня, кожен, незалежно від віку, сподівається на якесь маленьке диво. Ми - дорослі, є своєрідними помічниками Миколая, і повинні подарувати своє тепло і увагу тим, хто найбільше потребує цього, щоб кожен знайшов свій подарунок.

Тож хай цьогорічне свято запам’ятається усім приємними несподіванками, гарним настроєм, подарунками та неповторними враженнями. Нехай же чудо Святого Миколая не мине жодної домівки і наповнить особливою радістю серця всіх діточок. Хай молитва Святого Миколая завжди оберігає нас усіх і наші родини. Хай у кожній оселі панують добробут та злагода.

Зичу всім міцного здоров’я, миру та радості.

 

Голова районної ради                                         Сергій Сітарський

 

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація