Вітання голови районної ради з Днем працівників сільського господарства!

17.11.19

 

Шановні аграрії Вінницького району!

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня працівників сільського господарства!

 

Це день, коли ми вшановуємо людей, які взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну. Ви – творці багатства. Адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила нашого села, нашого району, нашої держави. Ваша праця свята і благородна, вона безперервна, як саме життя. У цей святковий день ми маємо нагоду вклонитися матінці-землі і тим, для кого важка селянська праця була і залишається сенсом життя, хто попри всі негаразди чесно і сумлінно робить свою справу.

Хочеться висловити шану і подяку всім, хто з року в рік забезпечує стабільне зростання агропромислового комплексу району – хліборобам, механізаторам, агрономам, тваринникам, майстрам овочівництва та садівництва – всім, чиє життя невід’ємно пов’язане із сільськогосподарським виробництвом.

Велика подяка і шана Вам за важку працю, самовіддану любов до рідної землі. Хай нелегка щоденна праця приносить добрий результат, задоволення і достаток. Хай Ваші зусилля завжди увінчуються вражаючими результатами, нехай посухи та зливи оминають Ваші угіддя, а врожай перевищує найсміливіші задуми. Нехай немов лугові трави по весні ростуть ваші досягнення, золотом сиплеться зерно, і течуть молочні ріки!

Від усього серця бажаю Вам та Вашим родинам щастя, здоров’я, добробуту, невичерпної енергії, наснаги та подальших успіхів в ім’я розквіту України!

 

З повагою

Голова Вінницької 
районної ради                                                         Сергій Сітарський

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація