Вітання голови районної ради з Днем Конституції та Днем молоді!

26.06.20

 

Шановні жителі Вінницького району!

Прийміть щирі вітання з нагоди державного свята
- Дня Конституції України та Дня молоді!

 

24 роки тому відбулось прийняття Конституції Незалежної України — це одна зі сходинок становлення України незалежною та демократичною державою. Адже вона визнає найціннішим – життя людини, її здоров’я, честь і гідність, надає кожному громадянину можливості для самоорганізації, свободу слова та віросповідання. І обов’язок кожного українця поважати Конституцію та дотримуватись її законів. Однак, як показує історія, демократичний розвиток України завжди зустрічав перепони, і сьогодні ми знову повинні боротися за дотримання та втілення в життя конституційних принципів, які гарантуватимуть нам мирне та вільне життя в нашій державі.

Але ми віримо в те, що з кожним новим роком наша Україна ставатиме кращою, а наступні покоління українців будуть жити у зовсім іншій країні, яку з гордістю можна буде  назвати конституційною, розвиненою та правовою європейською державою.

В цьому році День Конституції України співпав з одним з найяскравіших та динамічних свят - Днем молоді, який відзначається щорічно в останню неділю червня.

В нашому районі живе та творить прекрасна молодь: розумна, активна, цілеспрямована, про яку знають не тільки в нашому районі, але й далеко за його межами. Вони активно заявляють про себе в спорті, в роботі, в навчанні, творчості. Для молодості немає нездійснених мрій, головне, впевнено йти до своєї мети. Від Вас шановна молодь, Вашої наполегливості та свідомості, вибору особистого життєвого шляху залежить не тільки Ваша доля, а й доля нашого району та всієї країни. Тож, вітаючи нашу юнь, хочеться щиро побажати їй насолоджуватись усім найкращим, що є в житті, не боятися перешкод, а мужньо долати їх. Завжди бути веселими, безпосередніми, завзятими до будь-яких справ.

Сердечно бажаю всім мешканцям району процвітання, невичерпної енергії, міцногго здоров’я, творчого натхнення, добробуту й затишку у Ваших оселях, сімейного щастя, життєвих гараздів та мирного неба!

Окремі слова привітання та вдячності висловлюємо справжнім захисникам Конституції України та її незалежності - українським воїнам, які сьогодні боронять незалежність, державний суверенітет та недоторканність наших кордонів. Здоров’я Вам, витримки, стійкості, добра, миру і родинного затишку.

Слава Україні!  

Голова Вінницької 
районної 
ради                                                                         Тетяна Закревська

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація