Вітання голови районної ради з Днем державної служби!

23.06.20
 
Шановні працівники державної служби!
 
Щиро вітаю з професійним святом - Днем працівників державної служби! Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. 
Праця кожного державного службовця є надзвичайно важливою в діалозі народу з владою. Це відповідальна, клопітка та нелегка праця, яка потребує самовідданості та професійності.
Саме на Вас покладається велика відповідальність у вмінні реагувати на непрості виклики сьогодення. Знання і сумлінне ставлення держслужбовців до виконання обов’язків є стійкою опорою у справі захисту громадян та добробуту держави.
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята, побажання успіхів у вашій важливій і відповідальній справі. Нехай Ваші дії будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян. Міцного здоров`я Вам, миру, благополуччя, успіхів та нових здобутків в ім’я майбутнього України!
Бажаю, щоб кожен день Вашого життя був щасливим  і радісним, а родинне тепло і затишок допомагали у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку  перед нашою країною!
 
 
Голова Вінницької районної ради              Тетяна Закревська 
 
Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація