Вітання голови районної ради Ігоря Шутака з Днем Святого Миколая!

18.12.20

 

Дорогі діти! Шановні дорослі!

Щиро вітаю Вас з Днем Святого Миколая!

 

 

В Україні здавна шанують Миколу Чудотворцязахисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує усім віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у наші душі світлі почуття, надихає нас на добро.

Нині ми подумки повертаємося у своє дитинство, і з вдячністю пригадуємо батьків, дідусів і бабусь, які створювали нам, так само, як ми сьогодні, своїм дітям та онукам, святковий настрій. Я звертаюся до кожного з дорослихне обходьте увагою жодної дитиниподаруйте свою любов тим, кому це насправді потрібно.Майбутнє нашої держави залежить від повсякденної турботи про дітей.

Нехай чудо Святого Миколая не мине жодної домівки і наповнить особливою радістю серця всіх українських діточок. Зігрійте своїм теплом тих, кого обділила доля, адже кожний сьогодні чекає на свято. Нехай добро й милосердя єднають нас заради щастя дітей.

Щиро вітаю всіх жителів району, а передусім, її найкращих представників – дітей з Днем Святого Миколая! Зростайте добрими і щасливими батькам на радість, а Україні – на славу! Усім бажаю достатку, затишку й душевного родинного тепла. Святий Миколай хай освятить Вас і благословить на добрі справи. Хай у Ваших найкращих починаннях і справах постійно відчувається любов та опіка СвятогоМиколая, а задуми і мрії здійснюються.

Зі святом!

 

З повагою

Голова Вінницької районної ради                               Ігор Шутак

 

 

 

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація