Вітання голови районної ради Ігоря Шутака з Днем Соборності і Свободи України!

22.01.21

 

Шановні  краяни!

22 січня,  українці святкують одне з найважливіших державних свят – День Соборності і Свободи України, значимість якого в історії країни важко переоцінити.

 

Вже більш ніж століття відділяє нас від історичного дня 22 січня 1919 року, коли в першу річницю проголошення незалежності УНР, в Києві на Софійській площі було проголошено Універсал Директорії Української Народної Республіки про злуку із Західноукраїнською Народною Республікою.

Акт Злуки став історичним об’єднанням українських земель в одній державі та став основоположною подією для українського державотворення.

Сьогодні, як ніколи  ми розуміємо, що лише в єдності дій зможемо перетворити нашу країну в могутню державу, якою будуть пишатися наші нащадки, де кожен громадянин почуватиметься впевнено та захищено.

Відзначення Дня Соборності, вшанування творців Акту Злуки – це не тільки суспільна потреба, а й наш моральний обов’язок: берегти світлу пам’ять незліченних жертв, принесених українським народом на вівтар незалежності, соборності, державності. Територіальна цілісність України, скріплена кров’ю численних незламних борців,  має навіки залишатись непорушною!

Щиро вітаю Вас із Днем Соборності і Свободи України! Бажаю здоров’я і миру, добробуту і злагоди, успіхів у всіх починаннях! Нехай любов до рідного краю згуртовує нас задля здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної заможної України!

 

З повагою
голова Вінницької районної ради                                               Ігор Шутак

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація