Вітаємо жінок зі святом 8 Березня!

07.03.18

Милі та чарівні наші жінки!

Прийміть найщиріші вітання зі святом

8 Березня!

 

Наблизилося перше весняне свято, і дуже символічно, що воно присвячене саме Вам, жінкам, і осяяне чарівністю жіночності. Це свято пробудження природи, а саме жіночим покликанням є дарувати життя і наповнювати його високим змістом любові, добра і краси. І якщо краса порятує світ, то це буде Ваша краса. 

І свято 8 Березня є символом сердечності, доброти, кохання, радості і тепла. Ми схиляємось перед Вашим головним талантом – віддавати найкращі якості близьким людям. Саме Ви оточуєте близьких людей любов'ю й увагою, і, незважаючи на численні турботи, пов'язані з роботою і родиною, даруєте їм спокій і щастя. Ви не забуваєте ділитися своїм теплом, підтримуючи добрим словом, надихаючи на подвиги, творчість, працю. Заради Вас, в ім'я вашого щастя і любові відбуваються і великі діяння, і повсякденні справи. 

Дбайливо оберігаючи сімейне вогнище, не шкодуючи сил і здоров’я, Ви берете активну участь в усіх сферах життя, вносите неоціненний вклад у соціально-економічний розвиток нашого району і всієї країни. Жінки давно довели, що здатні стати першими в науці і бізнесі, в спорті і громадському житті. І ким би панянка не була за фахом, де б не трудилась, головне, що вона завжди – джерело натхнення і символ берегині домашнього затишку, оплот добра, кохання й миру. Щедрість Ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в те, що світ буде врятований.

Без жінки уявити наш світ неможливо. І він – цей світ – у якому є жінка – прекрасний. Тому за всіх часів найтепліші слова були присвячені саме жінці.

У це чудове свято від усієї душі бажаю вам щастя. Нехай там, де Ви з'являєтеся, розцвітають усмішки і лунають компліменти. Нехай весна живе у Вашому серці щодня.

Низький уклін Вам, дорогі Жінки!

 

З повагою

Голова районної                                                   Голова районної                 ради                                                     державної адміністрації 

 

Сергій СІТАРСЬКИЙ                                    Михайло ДЕМЧЕНКО

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація