Вітаємо з професійним святом медичних працівників!

15.06.18

Шановні  працівники закладів охорони здоров'я Вінницького району!

Прийміть щирі привітання з нагоди професійного свята - Дня медичного працівника. 

Бути лікарем - це виняткове покликання, адже гуманізм і милосердя, чуйність і готовність завжди бути корисними - в усі часи є основними принципами людей Вашої професії. Важка місія медиків була і залишається однією з наймилосердніших. Своєю невтомною працею ви повсякчас демонструєте нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості.

Власною добротою, знаннями та досвідом ви повертаєте людей до повноцінного життя. Сотні й тисячі пацієнтів з глибокою вдячністю згадують Ваші корисні поради та лагідні слова, які здатні воскресити віру і надію в людських душах.

Нинішня реформа системи охорони здоров'я неможлива без вагомої підтримки, досвіду та прагнення змін на краще кожного медичного працівника. Адже запорукою успіху є наші спільні зусилля на шляху до єдиної мети - удосконалення надання якісних медичних послуг людям.   

Прийміть сердечну подяку за Вашу самовіддану працю, врятовані життя та здоров’я тисяч наших краян, віру і надію, яку Ви даруєте людям. Ваші відповідальність, мужність та самопожертва гідні глибокого визнання з боку держави та суспільства.

Зі словами щирої вдячності звертаємось сьогодні до наших дорогих ветеранів медичної служби та ветеранів війни, які свої знання, досвід, теплоту свого серця віддали зціленню людей.

Нехай лікарська честь, громадянська відповідальність і висока моральність й надалі будуть надійним дороговказом у професійній діяльності.

Бажаємо Вам, шановні працівники та ветерани галузі охорони здоров’я Вінницького району, міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів і людської шани. З вірою і впевненістю, відданістю клятві Гіппократа прямуйте в майбутнє, направляючи всі зусилля на допомогу хворим задля збереження життя і зміцнення здоров’я населення України. І нехай Ваша доброта, турбота і милосердя, щедрість душ, щоденна сумлінна, наполеглива і нелегка праця повернуться до Вас сторицею.

 

З повагою,  

Голова районної                                  Голова районної державної
        ради                                                                   адміністрації

 

Сергій СІТАРСЬКИЙ                                      Михайло ДЕМЧЕНКО

 

 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація