Вітаємо з Міжнародним днем вчителя!

07.10.18
 
Шановні педагоги!
 
 
Надворі осінь, але перші дні жовтня дарують нам тепле і радісне свято - День учителя. Вчитель - одна з найважливіших професій. Вона - для обраних. Ви щодня стоїте перед прицілом сотень допитливих очей, ведете дітей східцями пізнання. В усі часи професія педагога залишається однією з найблагородніших, а вчитель завжди є авторитетом як для учнів, так і для їх
батьків. Незаперечним є твердження про те, що від роботи працівників освіти залежить майбутнє держави, адже професіоналізм, мудрість і терпимість педагогів закладають фундамент особистості молодого покоління, котре розбудовуватиме українську державу завтра.
Саме Вам, люблячим, терплячим, добрим і справедливим, закоханим у свою справу шлемо ми наші вітання. Бажаємо Вам здійснення найзаповітніших мрій. Нехай у Ваших родинах завжди панують тепло, радість та затишок. Зичимо Вам міцного здоров’я і щастя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги.
Хай у цей святковий день Ваші серця переповнює надія на процвітання української нації, паростки якої Ви плекаєте своїм серцем і розумом.
 
 

Із повагою,  

Голова районної ради                                     Сергій СІТАРСЬКИЙ                             

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація