Вітаємо з Днем Прапора та Днем Незалежності України!

23.08.19

 Дорогі краяни!!!

Від щирого серця вітаємо Вас із Днем Державного Прапора України та величним святом - Днем незалежності України! У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. З того часу, як над країною офіційно було піднято синьо-жовтий прапор, ми пережили кризи та підйоми, втрати й здобутки. Сьогодні Україна впевнено заявляє про себе на світовій арені, демонструє готовність до перетворень, до міжнародної інтеграції, до покращення рівня життя свого народу. Наш прапор - це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню. 

Незалежність України... Через тисячоліття пролягав шлях становлення нашої держави. Нам є чим пишатися і про що згадати у цей визначний день. Україна прославлена своєю багатою історією та культурою, мелодійною мовою, працьовитістю та сумлінністю людей. На перехрестях української історії сплелися пошуки й випробування, перемоги й поразки. Вони завжди нам нагадуватимуть про звитяжні сторінки нашого національного формування. Незалежність - символ нашої нації, самоствердження, відчуття волі та суверенності.  Кожному з нас варто пам’ятати, якого ми славного роду. Сьогодні той день, коли слова «незалежність», «суверенність», «єдність» набувають нового звучання для кожного українця.

Хай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у Ваш дім порозуміння та згуртованість, мир та любов! Міцного здоров’я, успіхів у всіх починаннях. Від усього серця бажаємо Вам, щоб Ваше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Бадьорості духу, добробуту і щастя кожній родині. А державні атрибути нехай надалі вселяють в серце кожного українця гордість та спонукають на нові подвиги заради своєї Батьківщини.

 

Зі святами Вас!

 

З повагою

Голова Вінницької                                               Голова Вінницької 

   районної ради                                              райдержадміністрації

Сергій Сітарський                                             Михайло Демченко

 

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація