Вітаємо з Днем працівника соціальної сфери!

02.11.18

 

Шановні працівники соціальної сфери Вінницького району!
Щ
иро вітаємо Вас із професійним святом –
Днем працівника соціальної сфери!

 

На Ваші плечі покладена дуже відповідальна робота - соціальна підтримка жителів Вінницького району. Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Усі Ви небайдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує Вашої допомоги.

Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, Ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.     

Пенсіонери, інваліди, малозабезпечені верстви населення, діти-сироти - це ті люди, які щодня потребують Вашої уваги, підтримки, яким Ви своєю турботою, а іноді й просто посмішкою та добрим словом даруєте такі необхідні кожній людині віру, впевненість та надію.

Лише люди з великим серцем та щирою душею, ті, хто завжди готові прийти на допомогу, обирають таку нелегку, але надзвичайно потрібну і важливу професію.

Бажаємо Вам здоров’я, снаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашого краю, соціального захисту тих, хто його потребує.

Творчого натхнення, здійснення всіх Ваших задумів і мрій. Хай Вас завжди супроводжують милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям!

Низький Вам уклін, шановні, за доброту, терпіння, щирість та любов до людей.

 

Із повагою

Голова районної ради                                    Сергій СІТАРСЬКИЙ
та депутатський корпус

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація