Висловлюємо щирі співчуття родині Земелевої Лариси Анатоліївни

23.03.21

Голова районної ради Ігор Шутак спільно з депутатським корпусом та виконавчим апаратом Вінницької районної ради сприйняли сумну звістку про передчасну смерть знаної у Вінницькому районі людини - ЗЕМЕЛЕВОЇ Лариси Анатоліївни.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким, розділяємо біль та горе родини. Земелева Лариса Анатоліївна була високоосвіченою інтелігентною людиною, її внесок в організацію та розвиток освіти району є неоціненним. Вона пройшла значний життєвий шлях педагога, керівників різних рівнів, її організаторські здібності, відданість справі втілились у вагомих здобутках галузі освіти району та служінню громаді як депутата Вінницької районної ради 5, 6 та 7 скликань.

У пам’яті всіх, хто знав та працював з Ларисою Анатоліївною назавжди збережеться пам’ять про її чудові людські якості, доброзичливість, талант педагога та керівника. Її сумлінна, багаторічна праця на благо розвитку Вінницького району була відзначена багатьма грамотами та подяками.

Важко знайти слова, що могли б зменшити біль рідних та близьких, котрі втратили близьку і дорогу людину. У цей скорботний час ми поділяємо з родиною глибину непоправної втрати. Нехай світла пам’ять про Ларису Анатоліївну назавжди залишиться в серцях близьких та знайомих, а Бог подарує їй вічне життя та спокій. 

Вічна пам'ять! 

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація