Висловлюємо щирі співчуття родині Бадюк Тетяни Констянтинівни та колективу КУ «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради»

05.06.20

Голова районної ради Тетяна Закревська, працівники виконавчого апарату та депутатський корпус районної ради висловлюють щирі співчуття родині Бадюк Тетяни Костянтинівни та колективу КУ «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради» з приводу тяжкої втрати, передчасної смерті гарної людини – смерті Бадюк Тетяни Костянтинівни. Серце чудової людини перестало битися на 69-му році життя.

Тетяна Константинівна Бадюк народилася 12 квітня 1952 року в селі Щітки Вінницького району Вінницької області в родині учителів. У 1970 році вступила на  підготовче відділення Вінницького педінституту, а у 1971 році стала студенткою І курсу філологічного факультету.

З 1983 по 1995 роки працювала заступником директора з навчально-виховної роботи Бохоницької середньої школи Вінницького району. З 1995 року стала працювати методистом районного методичного кабінету відділу освіти  Вінницької РДА. З 2012 року працювала методистом Комунальної установи «Вінницький  районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради. У 2020 році вийшла на заслужений відпочинок .

Спеціаліст вищої категорії, регіональний тренер, по підготовці вчителів перших класів, з підвищення кваліфікації педагогічних працівників відповідно до Концепції “Нова українська школа”. За трудові досягнення нагороджена Подякою Міністерства освіти та науки України, грамотами Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА, Вінницької районної ради та Вінницької районної державної адміністрації, грамотами Комунальної установи «Вінницький районний методичний центр закладів освіти» Вінницької районної ради.

Ми щиро поділяємо горе родини та колег і передаємо слова співчуття і підтримки. Важко знайти слова втіхи, коли стається непоправне – смерть близької людини. До втрати близької людини ніколи не можна бути готовим, адже з нею йде частинка нашої душі. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати, коли зупиняється серце рідної та близької людини, проте світлі спогади про неї завжди будуть сильнішими за смерть…

Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи. Нехай світла пам’ять про Тетяну Костянтинівну назавжди залишиться в серцях близьких та знайомих, а Бог подарує їй вічне життя та спокій. 

Вічна пам'ять!

Повернутись
Голова районної ради
Шутак Ігор Анатолійович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація