Віншували ветеранів Другої світової війни!

08.05.19

Віншували ветеранів Другої світової війни!

В приміщенні районної ради відбулось урочисте зібрання, присвячене дню памяті та примиренню 74 річниці  Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. Яке урочисто відкрили під Гімн України. Вшанували захід: голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський та його заступник Олексій Плакада, голова Вінницької районної державної адміністрації -  Михайло Демченко, депутати районної ради,  голова районної організації ради ветеранів Вінницького району - Петро Васілініч, працівники виконавчого апарату районної ради та районної державнної адміністрації, та відповідні структурні підрозділи райдержадміністрації. У своєму вітальному слові голова Вінницької районної ради  Сергій Сітарський зазначив - «Друга світова війна - це безсмертний подвиг мільйонів людей на благо нашої Батьківщини, це неймовірна кількість важких днів та ночей. В травневий період весняного буйноцвіття знову приходить до нас чергова річниця Свята Перемоги. З великим відчуттям відповідальності хочу звернутись до усіх визволителів, високоповажних ветеранів Другої світової війни! Ми завжди пам’ятаємо, що - 9 травня - це особливе для нашого народу свято Перемоги.  Для нас, нині живущих, подвиг воєнного покоління - це абсолютний еталон служіння ідеалам свободи, справедливості та добра - це суміш печалі й радості, пов'язаної зі спогадами буремних років війни, з весною, народженням та розквітом нового життя. Низько схиляємо голови перед визволителями і щиро вітаюіз Днем Перемоги у Другій світовій війні! У цей славний незабутній день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану Дітям війни, які на своїх плечах винесли тягар повоєнних років та підняли країну з руїн. Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога. Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні. Саме Вам - воїнам визволителям, від щирого серця завдячуємо свободою та мирним небом, тим, що сьогодні можемо жити у мирі, ростити дітей, обробляти лани, радіти успіху у досягненні мети, посміхатися сонцю. Вічна слава переможцям! Вклоняємося доземно солдатським вдовам, всім солдатам, що міряли дороги крізь війну, щоб нам сьогодні мріяти й любити. Нехай мир і злагода завжди живуть у Вашихдушах і серцях, хай це світле травневе свято і наші щирі побажання додадуть усім нових сил і натхнення для здійснення майбутніх сподівань і трудових звершень. Міцного здоров'я, добра й благополуччя, нехай у Ваших домівках завжди панують мир, спокій та достаток, Слава Господу Богу, слава Неньці - Україні! Низький уклін Вам за все!».

 До привітань славного героїчного свята долучились: голова райдержадмністрації - М.Демченко, депутат Вінницької обласної Ради - О.Масленніков, який вручив грошову допомогу голові районної організації ради ветеранів Вінницького району для подальшої допомоги ветеренам Вінницького району, заступник  голови Вінницької обласної організації ветеранів - Володимир Мазур, депутат Вінницької районнної ради - Василь Катілов, письменник, полковник у відставці - Сергій Житкін, який презентував книгу ветранам «Десять із десяти». Всі, без сумніву, бажали, щоб пам’ять народна жила, наголосивши, щоб пам’ятали про всіх та про кожного, хто загинув у Другій Світовій війні: на її фронтах, в партизанському підпіллі, в руках опору, концтаборах. Після чого запропонували схилити голови перед героями, що загинули на сході України та вшанувати їх п’ямять. Після урочистостей також, відповідно, й закрили офійну частину Гімном України.. Після чого перейшли до музичних привітань колетивів  культури і туризму Вінницької районної державної адміністрації, які створили гармонійну атмосферу на урочистому святі.

Дякували гості свята керівництву району, що «ніхто не забутий, ніщо не забуто по нині»! На, що у відповідь ветеранів Вінницького району запрошено на святкове угощення від голови районної організації ради ветеранів Вінницького району - Петро Васілініч, під патронатом керівництва.

Фотозвіт:

Повернутись
Голова районної ради
Закревська Тетяна Петрівна

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація