Вінницьку районну раду відвідала делегація Галицької районної ради

12.10.18

В рамках Програми співпраці та ознайомлення з досвідом роботи районних рад і територіальних громад України до Вінницької районної ради завітала делегація Галицького району Івано-Франківської області на чолі з головою  районної ради Андрусяком Павлом Васильовичем. В складі делегації до Вінницької районної ради завітали заступник голови Галицької районної ради Гордійчук Людимила Іванівна, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Басовська Жанна Григорівна, представники депутатського корпусу, сільські голови.  

У залі засідань Вінницької районної ради 11 жовтня 2018 року голова районної ради Сергій Сітарський провів зустріч представників делегації Галицького району з керівництвом та працівниками виконавчого апарату районної ради. Голова районної ради Сергій Сітарський розповів про основні напрямки життєдіяльності району, яким приділяється особлива увага – це медицина, освіта, культура та розвиток інфраструктури. Розповів про створення об’єднаних територіальних громад та їх співпрацю із районом. Після ознайомлення з Вінницьким районом для Галицьких гостей провели оглядову екскурсію приміщенням районної ради.

Представники делегації зазначили, що вони сподіваються на продовження співпраці з метою обміну досвідом роботи, спрямованого на вирішення проблем місцевого самоврядування та подякували за взаєморозуміння, співпрацю і дружні стосунки у справах покращення життя людей та запровадження кращих форм роботи для добробуту жителів районів.

На згадку про зустріч гості обмінялись подарунками.

Впродовж візиту учасники делегації відвідали Національний музей-усадьба М.І. Пирогова в м. Вінниці, Вороновицький музей історії авіації та космонавтики України - пам’ятку культури палац Грохольських-Можайських та здійснили оглядову екскурсію містом Вінниця.   

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація